SC/APC Simplex Gentian optik Gelung Balik

Penerangan Ringkas:

Modul belakang gelung gentian optik juga dipanggil penyesuai belakang gelung optik.Bahagian belakang Gelung Gentian Optik direka untuk menyediakan media tampalan kembali untuk isyarat gentian optik.Biasanya ia digunakan untuk aplikasi ujian gentian optik atau pemulihan rangkaian.Untuk aplikasi ujian, isyarat gelung balik digunakan untuk mendiagnosis masalah.

Menghantar ujian balik gelung ke peralatan rangkaian, satu demi satu, adalah teknik untuk mengasingkan masalah.Sama seperti kord tampalan, belakang gelung gentian optik boleh dengan pelbagai jenis jaket dan diameter kabel, dan ia boleh dengan penamatan dan panjang yang berbeza.Belakang gelung gentian optik adalah dengan reka bentuk padat, dan ia mematuhi Ethernet pantas, saluran gentian, ATM dan Gigabit Ethernet.Kami juga menawarkan perhimpunan tersuai untukgentian optik gelung belakang.jenis belakang gelung gentian optik biasa ialah: belakang gelung gentian optik SC, belakang gelung gentian optik FC, belakang gelung gentian optik LC, belakang gelung gentian optik MT-RJ.

Gelung Gentian Optik belakangKabel, yang mempunyai penyambung berbeza termasuk ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ dll


Butiran Produk

Tag Produk

ciri-ciri

Kehilangan sisipan yang rendah, Kehilangan pulangan yang tinggi

Mesra pengguna, Saiz padat

Jaket PVC atau LSZH

Pengilat PC/UPC/APC

Kebolehtukaran dan kebolehulangan yang baik

Mematuhi Spesifikasi Telcordia GR-326-CORE

100% diuji berfungsi menjamin prestasi dan integriti

Serasi dengan Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM dan Gigabit Ethernet

Gentian G657.A1 ,G657.A2 Boleh dipilih.0.9mm atau 2.0mm

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

Aplikasi

Saling sambungan peralatan

Loopback untuk rangkaian

Ujian komponen

Parameter

Mod tunggal

Multimode

OM3 10G

Jenis Penyambung

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Jenis kabel

Kabel simplex

Warna Jaket   

Kuning

ATAU/GY/PP/BL

Aqua

BN/RD/PK/WH

Kehilangan Sisipan

≤0.1dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Kerugian Pulangan

≥50dB (UPC)

/

/

Kebolehtukaran

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Kebolehulangan(500 perkawinan)

≤0.1dB

≤0.1dB

≤0.1dB

Kekuatan Tegangan

≥5kg

Suhu Operasi

-20~+70ºC

Suhu Penyimpanan

-40~+70ºC


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tulis mesej anda di sini dan hantar kepada kami

    Kategori produk